matrix
  • Path 4 Mikus M. dēls Bulmeisters
  • Path 5 klausāmNAMI

9 st. 46 min.

Esi Sveicināts Matriksā, Pilsoni

Autors:

Gs Mss

Tulkotājs:

2022

tika pievienota grozam!

tika pievienota grozam!

Kā Tev šķiet, vai vārdos un valodā, ir apslēpts kaut kas vairāk, kā varētu redzēt no pirmā acu uzmetiena?

Ļauj sev iejusties “Alises Brīnumzemē” tēlā un lec iekšā tumšajā un dziļajā zaķa alā, lai izzinātu, kas ir vārdu maģija – jurisdikcijas valoda, simboli un cipari, kuri kontrolē mūsu apziņas plūsmu un uzvedību. Šis ceļojums vārdu maģijā parādīs Tev, kā vārdi var iedrošināt Tevi un iznīcināt Tevi. Kad Tu būsi sapratis cik spēcīgi ir vārdi un būsi iemācījies tos izmantot korekti savās ikdienas gaitās, tad beidzot Tev būs iespēja sākt mācīties pastāvēt par savām Dabiskajām Tiesībām, kuras jau no dzimšanas dotas katram no mums. Tas viss arī Tev palīdzēs manifestēt Tavas vēlmes, pārvarēt Tavas psiholoģiskās bailes, iegūt nosacītu brīvības sajūtu un likt tā saucamās valdības un citu sociālo institūciju ierēdņiem izturēties pret Tevi ar cieņu un pazemību.

Kas īsti ir Vārdu Maģija? Tā ir māksla izmantot sakrālos simbolus un skaņas, un apslēptos spēkus, lai kontrolētu un novirzītu enerģijas plūsmu sev labvēlīgā virzienā. Visiem vārdiem un skaņām ir maģiskas spējas, bet zini, ka ir vārdi un skaņas, kuriem šīs spējas ir ļoti izteiktas, jo tie sevī ietver vairāk nodomu un dažādas enerģijas komponentes. Vārdu maģija ir viens no visizplatītākajiem un efektīvākajiem  veidiem kā Cilvēks var mainīt savu realitātes uztveri, sasniegt savus nodomus, kuri izteikti, un, protams, programmēt savu prātu pats (nevis ļaujot kādam citam to darīt savā vietā) uz tālāko nākotnes perspektīvu. Vārdu maģija tiek ļoti spēcīgi un intensīvi izmantota arī korporāciju vidū, tieši dēļ šīm maģiskajām spējām programmēt gan individuālos prātus, gan kolektīvo prātu. Vairākas valdībai pakļautas mega korporācijas kā, piemēram, bankas, baznīcas, skolas, tiesas un citas, izmanto vārdu maģiju, lai turētu vēl neapzināto Cilvēku prātus konkrētā, iepriekš izveidotā prāta slazdā. Ar vārdu maģijas palīdzību šīs mega korporācijas arī nodrošina to, ka vairums Cilvēku uz Zemes vēl aizvien ir dziļā miegā un nespēj attapties no šīs destruktīvās hipnozes, tas tāpēc, jo viņu prāts konstanti tiek programmēts specifiskā veidā ar konkrētu mērķi – kalpot Tumšajiem Spēkiem, kuri valda pār šīm mega korporācijām.

Šī grāmata pavisam noteikti nav Tava “ierastā standarta grāmatiņa”, tas tāpēc, jo šajās lapās tiek stāstīts un nosacīti sīkumaini izskaidrots, kā izmantot maģiju un vārdu spēku savā labā, kas, iespējams, ļaus Tev nokļūt līdz Tavas šī brīža realitātes galējiem apvāršņiem, un dos Tev iespēju izplesties vēl neizzinātos apziņas laukos. Klausoties un izprotot šīs grāmatas rindas, Tev pamazām kļūs skaidrs cik milzīga nozīme un ietekme ir vārdiem. Tāpat, tas ļaus Tev apjēgt, kāpēc vārdi ir jāizmanto uzmanīgi un ar apdomu. Ja vēlies sasniegt nosacītu brīvību un sākt iepazīt savu Radītāju, tad bez apdomīgas un pareizas vārdu lietošanas Tavas iespējas būs pavisam niecīgas. Tikmēr, ja Tu apzināsies vārdu spēku un to spēju mainīt realitāti kaut acu mirklī, tad Tev būs visas iespējas radīt tieši to, ko Tu vēlies redzēt un sajust uz Zemes. Tas arī Tev ļaus iedrošināt citus, tiekties pēc pilnības un Radītāja rokas.

“Esi Sveicināts Matriksā, Pilsoni” e-grāmatu un citus Gs Mss rakstus skati infozeme.com

tika pievienota grozam!

tika pievienota grozam!

tika pievienota grozam!

tika pievienota grozam!

0:00
0:00