ezgif.com-gif-maker
  • Path 4 Mikus M. dēls Bulmeisters
  • Path 5 klausāmNAMI

11 st. 26 min.

TAUTVALDĪBA

Autors:

Valdis Šteins

Tulkotājs:

2022

 

IEGĀDĀTĀ KLAUSAMGRĀMATA BŪS PIEEJAMA TAVA PROFILA SADAĻĀ ”MANAS GRĀMATAS”

 

tika pievienota grozam!

tika pievienota grozam!

Šī grāmata ir triloģijas „Tautvaldības mācība” otrā daļa, kurā visi raksti ir saistīti par un ap Tautu kopumā, par Tautas īpašībām kā – sirdsapziņa un patriotisms, par Tautas kultūru un patieso Tautas saimniecību.

Žurnāla Zintnieks redakcija: „Valdis Šteins ir mūsdienu apgaismības universālais enciklopēdists, kurš sevī apvieno ģeogrāfu, etnologu, ekonomistu, filozofu, vēsturnieku, politologu, ceļotāju un dārznieku. Pasaules mēroga pētnieks, zinātnieks, pedagogs un publicists. Viņa senči nekad nav bijuši dzimtcilvēki, un brīvdomātāja gars viņā nav apspiežams. Valdis Šteins ir viens no galvenajiem Latvijas Atmodas laika veidotājiem, Latvijas Tautas Frontes un Pilsoņu Kongresa organizatoriem un vadītājiem, Latvijas valsts neatkarības atjaunotājiem. Triju Zvaigžņu ordeņa Komandieris. Pārliecināts latvietības nesējs un pasionārs latviešu tautas garīgais ceļvedis. Tagad viens no no jaunās latviešu Garīgās Atmodas dimdinātājiem”

Šobrīd mēs ar katru brīdi kļūstam aizvien pakļautāki, kontrolētāki un atkarīgāki, totalitārisma žņaugs savelkas aizvien ciešāk. Latvijas garīgā, kultūras un ekonomiskā suverenitāte ar katru dienu tiek grauta aizvien vairāk. Tautai nav tiesību, tai ir tikai pienākumi. Netaisna atsavināšana, ekspropriācija, padzīšana no tēvu zemes, ģimenes saskaldīšana – tā ir vesela sistēma, ar kuru tiek vajāta tauta.

Tautas uzdevums ir atgūt savu – latvieši, pašcieņu, nacionālo pašapziņu un latvismu.

Kas būtu jādara, lai latviešu tauta neaizietu aizmirstībā? Kādi ir tās stratēģiskie uzdevumi?

Šajā grāmatā tiek analizēti cēloņi, kāpēc mēs esam nonākuši šādā stāvoklī, un un piedāvāti priekšlikumi kā iznest Latviju no Muklāja, kā arī izstrādāti Jaunās Latvijas pamati.

Protams, ne vienmēr var un vajag sadalīt visu dzīvi pa plauktiem – turklāt vēl trijiem, tāpēc ir materiāli, kuri pārklājas, ir tādi, kuri vienkārši viens otru papildina, bet, lai šo tēmu pārzinātu kopumā, būs nepieciešamas visas trīs grāmatas. Pirmā grāmata ir “Pašvaldība”, otrā – “Tautvaldība”, bet trešā – “Pasaulvaldība”

Latviešu dzejnieks Leons Briedis: “Valdis Šteins ir latviešu Tautas politiķis un sirdsapziņa!”

Latvijas brīvības cīnītājs Antons Mikoss: “Valdis Šteins ir šodienas latviešu tautas Garīgais tēvs!”

tika pievienota grozam!

tika pievienota grozam!

Izvēlies cenu pats € (min €3.00)

IEGĀDĀTIES

tika pievienota grozam!

tika pievienota grozam!

0:00
0:00