GunarsAstra(1)
  • Path 4 Mikus M. dēls Bulmeisters
  • Path 5 klausāmNAMI

24 min

Gunāra Astras pēdējais vārds

Autors:

Gunārs Astra

Tulkotājs:

1983

IEGĀDĀTĀ KLAUSAMGRĀMATA BŪS PIEEJAMA TAVA PROFILA SADAĻĀ ”MANAS GRĀMATAS”

 

Gunārs Astra kā Latvju tautas pravietis

Gunārs Astra teica: “Cilvēks ar atrofētu domāšanu ir nepilnvērtīgs, pazemots cilvēks, viņš ir manipulācijas objekts, rotaļlieta, vergs.”

Liekas, ka Gunārs Astra runā par šodienu – šodienas 2022.gada latvieti un Latviju, kad Latvijā ir uzplaucis neo-komunisms jeb attīstītais Sociālisms un Korporatīvais sociālisms, kuru Itālijā sauca par fašismu, kad no katra ekrāna stūra jaunie komunisti jeb sociālfašisti, kuri paši sevi dēvē par komunikatoriem, cenšas ar savām izskalotām smadzenēm propagandēt jaunos, bet būtībā tos pašus vecos, piesedzošos Melus un Dezinformāciju. PSRS vietā tikai ielieciet EPSRS un LPSR vietā … to pašu LPSR, brīvprātīgās iestāšanās PSRS vietā EPSRS, PSRS rubļa vietā – EPSRS eiro, krievu valodas vietā – angļu, LPSR Augstākās Padomes vietā – neo-komunistisko partiju Saeimu, neviena neievēlētā PSRS Valsts plāna vietā – neviena neievēlēto Eiropas Komisiju, PSRS Augstākās Padomes vietā Eiropas parlamentu, utt. … utt.  nekas nenotiek pa spirāli, tikai pa riņķi, tikai ar Jaunvalodas palīdzību viss tiek apputeksnēts. Ziedi ir sarkanbrūnā krāsā.

Neticat, ka pie varas Latvijā ir atkal tie paši, tikai jaunākas paaudzes komunisti? Būs jums viens svaigs un konkrēts piemērs. Proti – Pasaulē mākslīgi, nepamatoti, bez jebkāda objektīva iemesla, tika paaugstinātas elektroenerģijas cenas. Lai šo nastu atvieglotu Latvijas cilvēkiem – ko lēma Latvijas Administrācija? – tā neatcēla noziedzīgo PVN elektroenerģijas patēriņam, bet nolēma izveidot Ārkārtējas pabalstu sniegšanas komitejas (komisijas) un Pabalstu  Pārdales komitejas (komisijas) ubagiem.  Kurš ir Ubags, kurš ir Mazturīgs – to, protams, noteiks Komitejas (komisijas).  Mēs esam turpat, kur bijām 1983. gadā, kad tiesāja Astru. Tas, ko viņš teica – viss tas ir tikpat aktuāls šodien.

Gunārs Astra (latviski Zvaigzne) teica: “Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs” un “Mūsu tauta ir daudz cietusi un tādēļ iemācījusies un pārcietīs arī šo tumšo laiku.” Sakiet vēl, ka tas nav par šodienu?!

Valdis Šteins

2022.01.22.

Vēsturiskai Izziņai

Es, Valdis Šteins apliecinu, ka tiku saņēmis lasīšanai, katrreiz uz vienu nakti, dažādus kopētus materiālus un grāmatas no Gunāra Astras. Tos es saņēmu netieši – ar Jura Goldes palīdzību, kurš tos savukārt saņēma no Jāņa Vēvera, bet Jānis tieši no Gunāra Astras rokām. Es zināju, ka tie ir Gunāra Astras materiāli, vislielākā pateicība, protams, par Dž Orvela grāmatu “1984”. Lai arī es VDK kabinetā pirmo reizi nokļuvu jau 1967.gadā, studējot LVU, šī grāmata apstiprināja  manu, toreiz citādi domājošā,  pārliecību, ka es domāju pareizi, ka esmu izpratis Padomu-komunistu varu tās patiesā gaismā.

tika pievienota grozam!

tika pievienota grozam!

tika pievienota grozam!

tika pievienota grozam!

Izvēlies cenu pats € (min €1.00)

IEGĀDĀTIES

tika pievienota grozam!

tika pievienota grozam!

0:00
0:00